Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.09
2012
1209

Wakacyjny wrzesień, czemu nie?

 Wakacyjny wrzesień, czemu nie?

Większość z nas urlopy ma już za sobą, ale są i tacy, którym nie udało się zmieścić z wakacyjnymi planami w lipcu i sierpniu. Nic straconego! To właśnie dla nich biura podróży przygotowały oferty wyjazdów last minute. Pozostaje tylko wybrać idealne miejsce na wypoczynek i zacząć rozkoszować się myślą o słonecznej pogodzie. Wakacje – czas start!

 

Kierunek plaża

Biura podróży prześcigają się w ofertach wyjazdów do nadmorskich kurortów położonych w krajach nad Morzem Czerwonym,  które jeszcze niedawno uchodziły za orientalne, a dziś należą do miejsc najchętniej odwiedzanych przez turystów. W czołówce najpopularniejszych przoduje Egipt kuszący nie tylko miłośników plażowania, lecz także zwolenników aktywnego wypoczynku.

 

Pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu położonym nad piaszczystą plażą Alfa Star wycenia na 1549 złoty za osobę dorosłą i 1199 złoty za dziecko, Rainbow Tours organizuje taki wypoczynek od 1770 złotych, z kolei Neckermann zapewniam nam tygodniowy pobyt w standardzie all inclusive za 1879 złotych.

 

 

 

Jeśli nie Egipt, to…

Miejsc, w których można powylegiwać się na słonecznej plaży, ciesząc oczy widokiem lazurowego morza, jest bardzo wiele. Tunezja, Bułgaria czy  chociażby Chorwacja – to tylko przykładowe kraje, w których można rozkoszować się tego typu wakacjami. Coraz bardziej popularna, a przy tym stosunkowo niedroga jest Bułgaria. Złote Piaski i Słoneczny Brzeg to dwa najbardziej popularne resorty turystyczne tego kraju. Za tygodniowe wakacje w pierwszej z tych miejscowości zapłacimy 1330 złotych od osoby (oferta Rainbow Tour), pobyt w drugim kurorcie to koszt 1099 złotych za osobę dorosłą i 899 złotych za dziecko (propozycja Alfa Star). Bardzo atrakcyjna jest również oferta Neckermanna, który proponuje wyjazdy do Bułgarii już od 52 złotych za nocleg ze śniadaniem.

 

 

Nie tylko słodkie lenistwo

Dla tych, którzy nie lubią bezczynnego leżenia na plaży i całodniowego opalania się, biura podróży również mają ciekawe propozycje. Zwolenników aktywnego wypoczynku na pewno zainteresują kilkudniowe wyjazdy do europejskich krajów połączone ze zwiedzaniem ich stolic, organizowane przez Almatur. Berlin, Wiedeń, Praga, Budapeszt oraz okolice tych miast – ceny cztero- lub pięciodniowych tego typu wyjazdów zaczynają od 539 złotych za osobę.

 

 

Zarówno tych, którzy wakacje mają przed sobą, jak i tych, którzy są już po urlopie, zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, co umożliwi przesyłanie interesujących ofert bezpośrednio na skrzynkę mailową.

Kategorie: Poradnik
Tagi: podróże, Sport, turystyka, urlop, wakacje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie