Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.08
2012
1209

Lojalność się opłaca !

Lojalność się opłaca !

W dobie powszechnej walki o klienta, firmy dwoją się i troją, aby nawiązać dłuższą, nie tylko jednorazową współpracę z kupującymi. Już dawno temu powstała strategia, która ma na celu efektywne zbudowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji i przywiązanie klienta emocjonalnie do przedsiębiorstwa.

Program lojalnościowy jest świetnym narzędziem marketingowym, który nagradza obecnych klientów oraz próbuje pozyskać nowych. Zabójcza konkurencja popycha właścicieli firm do zmiany mentalności sprzedażowej, zaczyna liczyć się jakość, nie ilość. To znaczący krok w próbie kreowania długotrwałego przywiązania klientów do danego przedsiębiorstwa. Idea programu jest prosta. Kupujący zbierają punkty i wymieniają je na nagrody. Serwis Promocyjni.pl sprawdził, jak konsumenci zostają nagradzani w naszym kraju.

 

Dołącz do klubu LifeStyle i zyskuj jeszcze więcej!

Super-Pharm opracował specjalny program dla swoich klientów, w nagrodę za dokonywanie zakupów w drogerii. Dołączając do programu lojalnościowego otrzymujemy kartę klubowicza LifeStyle, która upoważnia do korzystania z ciekawych ofert i różnych zniżek na wybrane produkty. Już na samym starcie, rejestrując się online, otrzymujemy 25 punktów w prezencie, natomiast kolejne 10 dostajemy za podanie adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na komunikację elektroniczną. Za każde wydane 5 zł odbieramy 1 punkt.

 

 

Zbieraj punkty CLUBCARD!

O swoich klientach nie zapomniał również supermarket Tesco. Dbając o poszerzenie swojej oferty sprzedażowej powstał program lojalnościowy-CLUBCARD. Każdy kupujący, który chce wziąć udział w akcji, musi wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie otrzymuje kartę. Za każdy zakup nabywca otrzymuje punkty, które może przeliczyć na bony CLUBCARD, którymi może płacić za zakupy w Tesco.

 

 

Skarbonka?

Auchan wprowadził dla swoich klientów nowe, wygodne i oczywiście bardzo korzystne dla portfela klienta rozwiązanie jakim jest karta skarbonka. Z każdym zakupem produktu na którym jest znaczek skarbonka można zyskać złotówki, które gromadzą się na koncie klienta. Ilość środków na koncie można odczytać na paragonie, zgromadzone środki można wykorzystać do końca roku kalendarzowego jak i również można już wykorzystać na drugi dzień po zrobieniu zakupów.

 

 

 

 

Intersport  nagradza lojalność

Akcja „Przygotuj się na szóstkę z Intersport”, to również forma programu, który chce nagradzać oraz jednocześnie motywować klientów do robienia zakupów. Oferta ważna jest od 24.08 do 9.09.2012 - jeśli w tym czasie klient nabędzie produkt z oferty szkolnej i pokaże w kasie kartę uczestnika programu „Intersport dla aktywnych”, otrzyma atrakcyjny bon promocyjny. Wartość bonu wylicza się w następujący sposób: łączna kwota na paragonie produktów z oferty szkolnej (w czasie trwania promocji) pomnożona przez 6%.

 

 

FeelGood! Zapunktuj z GO Sport, czyli?

Firma GO Sport stworzyła łatwą metodę utrzymywania relacji z potencjalnymi klientami. Robiąc zakupy w  sklepie, otrzymujesz punkty, które gromadzisz na karcie Feel Good. Jeden punkt otrzymujemy za każdą wydaną złotówkę. Gdy zbierzemy 450 punktów, otrzymujemy bon, który daje nam 15% zniżki na zakupy w sieci GO Sport. Jeśli chcemy wziąć udział w tym programie lojalnościowym wystarczy wypełnić formularz i oddać go kasjerowi. Zatem, zachęcamy do korzystania z programów lojalnościowych i motywacyjnych.

Kategorie: Poradnik
Tagi: okazje, promocje, zakupy, zniżki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie