Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.08
2012
1209

Multimedialne pomoce naukowe

Multimedialne pomoce naukowe

Wraz z rozwojem technologicznym nasze życie codzienne zmienia się w błyskawicznym tempie. Nikogo nie dziwi już, że laptop czy tablet jest równie niezbędnym elementem wyprawki szkolnej, co zeszyt i piórnik.

Dzisiaj kontynuujemy, dominujący obecnie w gazetkach promocyjnych, temat wyposażenia naszych małych geniuszy w najlepszy asortyment na rok szkolny 2012/2013. Pisaliśmy już o najatrakcyjniejszych, „tradycyjnych” wyprawkach oraz najciekawszych propozycjach biurek, a teraz czas zobaczyć jaki sprzęt elektroniczny przygotowali dla naszych pociech (i nie tylko) handlowcy.

 

Laptop to podstawa

Zdecydowanie najpopularniejszym elektronicznym sprzętem pojawiającym się w kontekście powrotu do szkoły jest laptop. Sieci handlowe prześcigają się w przygotowywaniu ekonomicznych ofert notebooków mających pomóc w prawidłowej edukacji obecnego pokolenia uczniów. Biedronka proponuje produkt firmy Acer (procesor Intel B820, 15,6-calowy ekran, 2GB pamięci RAM, dysk twardy 320GB, system operacyjny Windows 7 Home Premium) za jedyne 1299,00 zł.

 

 

Sieć E.Leclerc odpowiada ofertą notebooka marki Asus (procesor Intel Core 13-330M, 2GB RAM, dysk twardy 250GB, karta graficzna Radeon HD54710, system operacyjny Windows 7 Home Premium) w cenie 1799 zł (przecena z 2099 zł). Z kolei Tesco, w swoim katalogu szkolnym, proponuje możliwość nabycia laptopa Asus (ekran 15,6 cali, procesor Intel B815, karta graficzna Intel HD300, 2GB RAM, dysk twardy 320GB, system operacyjny Windows 7 home Premium) za 1549,99 zł oraz daje możliwość rozbicia tej sumy na 10 rat po 155 zł przy oprocentowaniu 0%.

 

Tablet również w cenie

Choć laptop okazuje się niezbędny w życiu nowoczesnego nastolatka, nie każdy ma siłę i chęć nosić go do szkoły każdego dnia. Dużo poręczniejsze, a zarazem zaspokajające większość potrzeb młodych adeptów nauk, są tablety. Ich popularność wzrasta wyjątkowo szybko. W tej dziedzinie również oferty szkolne wymienionych wcześniej sieci rywalizują o palmę pierwszeństwa.

W gazetce Biedronki znajdziemy tablet firmy Gocleaver (system operacyjny Android  4.0) w cenie 299 zł. Natomiast Tesco kusi pozycją „edukacyjny tablet Overmax” za 379 zł (ponownie istnieje możliwość rozbicia płatności na 10 rat po 37,90zł). Trzecia z omawianych sieci, E. Leclerc, proponuje tablet marki Apollo w przecenionej cenie 239 zł (poprzednia cena 349,99 zł).

Urządzenie wielofunkcyjne - pomoc w pracach domowych

Jeszcze jeden sprzęt elektroniczny jest bardzo istotny w życiu każdego ucznia. Mowa o urządzeniach wielofunkcyjnych, dzięki którym możliwe jest drukowanie i skanowanie potrzebnych materiałów do prac domowych, wypracowań czy referatów. W tej kategorii najniższą cenę oferuje E. Leclerc – urządzenie wielofunkcyjne marki HP można nabyć już za 129 zł (przecena z 229 zł).

 

 

W niewiele wyższej cenie możemy znaleźć analogiczny produkt w gazetce Tesco. Za urządzenie wielofunkcyjne Canon zapłacimy 129,99 zł (obniżka z 199,99 zł). Biedronka natomiast proponuje urządzenie wielofunkcyjne HP w cenie 159 zł.

Przedstawione powyżej produkty są częściami specjalnych ofert szkolnych omawianych sieci. Oczywiście w poszukiwaniu wysokiej klasy sprzętów elektronicznych, warto odwiedzić również strony takich sieci jak: Saturn, Media Markt, Media Expert, Komputronik czy RTV EURO AGD.

Zachęcamy również do klikania w zakładkę „Witaj Szkoło!” na stronie głównej promocyjni.pl – umożliwi to prezentację wszystkich ofert i katalogów z artykułami szkolnymi dostępnych w Twojej okolicy!

jtxie / 123RF Stock Photo

Kategorie: Poradnik
Tagi: nowe technologie, szkoła, zakupy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie