Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.06
2012
1209

Nie czekaj! Bądź piękna od dziś!

Nie czekaj! Bądź piękna od dziś!

Po brzydkiej, szarej i chłodnej zimie nastało lato. Czas na odkopanie z szafy naszych letnich, kolorowych ubrań oraz na zakup nowych.

Wysokie temperatury, słońce, zieleń nastraja nas pozytywnie i entuzjastycznie do życia. Oprócz garderoby musimy zaopatrzyć się również w odpowiednie kosmetyki! W związku z wysokimi temperaturami należy zadbać o naszą cerę, która jest narażona na promienie słoneczne. Schlecker posiada w swoim asortymencie kremy z w atrakcyjnych cenach: 29,90 zł Nivea, 14.90 zł AA czy 13,90 zł Perfecta.

 

Podstawa: podkład!

Do kompletu z piękną, zdrową  cerą brakuje nam teraz idealnego makijażu. Z pewnością, by nasz make up był trwalszy i by wytrzymał wysokie temperatury, potrzebujemy odpowiedniej bazy, korektora oraz podkładu. Sklepy mają ich duży wybór, począwszy od odpowiednich kolorów po konsystencję.  Drogeria Natura oferuje nam świetny podkład ASTOR w cenie 39,99 zł,  Hebe podkład Bell ma już za 16,29 zł, a luksusowy Revelon za 43,99 zł. Lidl natomiast proponuje nam podkłady w niższych cenach bo już od 9,90 zł.

Oczy są zwierciadłem duszy?

Gdy podkład został już nałożony na naszą buzię, należałoby ładnie umalować oczy. Lato wiąże się z ciepłem i kolorami, w związku z tym musimy zaopatrzyć naszą kosmetyczkę w różnorodne cienie.  Drogerie Hebe na swej półce posiadają ogromną paletę barw do powiek, a ceny zaczynają się już od 19.90 zł Astor, 16.99 zł Bell, Essence Quattro za 12,90 zł zaś cienie Deborath Ombretto Trio kupimy za 46.99 zł.  W niższych cenach cienie znajdziemy w Lidlu, bo tam dostępne są w cenach już od 8,99 zł. Oprócz cieni powinnyśmy posiadać również kredki do oczu, by te stały się bardziej wyraziste. W Drogerii Natura kredkę firmy L’Oreal kupimy za 23,99 zł, a Catrice za 11,99 zł.

 

 

Smakowite usta

Usta- musza wyglądać smakowicie! Błyszczyki i pomadki są niezbędne by nasz make up był kompletny. Każda z nas powinna mieć kilka: począwszy od bezbarwnego po te najbardziej zwariowane kolory. Marionnaud dostarcza nam błyszczyki Make Up Factory za 54 zł, The Balm 45 zł oraz za 49 zł. W Tesco błyszczyki Rimmel kupimy za 16,76 zł a w Jasmin Glam Shine kupimy za 22,95 zł.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kosmetyki, uroda, zakupy, Zdrowie

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie