Blog - Najnowsze informacje o promocjach


26.06
2012
1209

Ostatnie last minute!

Ostatnie last minute!

Wakacje jak na razie nie rozpieszczają nas pogodą, ale to tylko dodatkowa zachęta do wyjazdu za granicę. Kto z nas nie marzy o egzotycznych wojażach? Teraz są w zasięgu ręki. Biura podróży uruchomiły ogromną ilość ofert last minute!

 

Podobno Polacy najbardziej lubią wyjeżdżać do Egiptu, Tunezji i Grecji. Luksusowe wczasy all inclusive w atrakcyjnej cenie? To marzenie naszych rodaków, cały rok odkładających na wyjazd, będący niejako wyznacznikiem statusu majątkowego typowego Polaka.

Na początek Oasis Tours zaspokoi takie pragnienia! Już za niecałe 1000 zł możemy wyruszyć do krainy faraonów, a za 1400 – do słonecznej, lazurowej Tunezji! Warto się nad tym zastanowić.

Nieco szerszą ofertę proponuje nam Rainbow Tours. Ich katalogi obejmują podróże zarówno po popularnych resortach Grecji, jak i wschodniej Europie, Afryce, Azji. Pierwsze biuro zapewni nam spokojny wypoczynek w tak popularnej niegdyś Chorwacji już od 1000 zł bez dopłat. Bajeczna Turcja to już nieco większy wydatek – jej ceny zaczynają się od 1190 zł. Podobnie w Neckermannie. Z kolei biuro Itaka stara się bić konkurencję na głowę – wczasy w Bułgarii last minute oferują już od… 600 złotych! Greckie wyspy z kolei możemy zobaczyć już za 800 zł od osoby.

A może alternatywnie?

Wielu z nas woli unikać zatłoczonych plaż, głośnych hoteli i popularnych miejscowości wypoczynkowych. Dlatego, jeśli operujemy nieco większymi środkami,  warto zerknąć na ofertę dalszych wczasów – do krajów Ameryki czy Azji. Jest to znacznie większy wydatek niż plażowanie w Hiszpanii, ale wrażenia również różnią się zasadniczo od typowych. Wyjazd do Meksyku, połączony ze zwiedzaniem i w opcji all inclusive, to wydatek rzędu 6 tysięcy złotych (np. Triada).

 

 

Japonia – kraj, którego zrozumienie przychodzi nam najtrudniej – to niestety duży wydatek. Najniższą cenę zapłacimy w biurze Almatur – niecałe 10 tysięcy złotych za wyprawę z Chin, przez Koreę, aż do Kraju Kwitnącej Wiśni. Taka wycieczka to niezapomniane przeżycie, na które warto oszczędzać przez cały rok! Podobnie inne kraje azjatyckie, których kultura jest niesamowicie zróżnicowana – od nomadycznej Mongolii po monsunową, barwną Indonezję.

 

Opcja dla ciekawych

Niezwykła wycieczka czasem naładuje nasze baterie lepiej, niż jakikolwiek wypoczynek w hotelu. Można ją sobie zafundować już za całkiem przyzwoitą cenę. Opcja zwiedzania Skandynawii, najdroższej krainy w Europie, nie jest tak nieosiągalna – to 4 tys. złotych polskich za dwa tygodnie w biurze TUI lub nieco ponad 2 tys. w Rainbow Tours. Za drogo? Nie tak dobrze znane w Polsce Mołdawia i Ukraina pokażą nam swoje skarby już za 1500 zł. Genialny Budapeszt, Bratysława, Wiedeń czy podróż wzdłuż Dunaju możemy zobaczyć już od 700 zł.

Kategorie: Poradnik
Tagi: podróże, turystyka, wakacje, wypoczynek

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie