Biedronka zachęca do dbania o formę! W nowej ofercie sklepu znajdziemy artykuły, które idealnie się sprawdzą podczas uprawiania sportów - na przykład lekkie i wygodne buty sportowe Dunlop, wykonane z solidnego materiału, zapewniające stopom oddychanie kupimy za 57,99 zł.

Dla zwolenników uprawiania sportu w domu Biedronka proponuje rower eliptyczny, który jest doskonały do ogólnego treningu, poprawiającego kondycje oraz posiada komfortowe, szerokie i antypoślizgowe pedały. Kupimy rower eliptyczny jedynie za 449 zł. W ofercie znajduje się także stacjonarny rower magnetyczny z nowoczesnym systemem hamowania oraz z komfortowym siodełkiem z miękkiego skaju, kosztujący 349 zł.

Aby trening się udał, watro prawidłowo dobrać strój. Sportowe spodnie, wykonane z miękkiej i elastycznej dzianiny z praktyczną kieszonką kupimy w Biedronce tylko za 37,99 zł. Damską bluzę sportową z elementami odblaskowymi kupimy za 49,99 zł.

Oferta sieci obejmuje takoż akcesoria fitness dostępne w różnych kolorach, w tym: piłkę do ćwiczeń, ekspander, skakankę, elastyczną taśmę, kostkę do jogi oraz matę.

Jeśli chcemy wiedzieć pomiar przebytego dystansu, liczbę kroków oraz spalonych kalorii możemy kupić opaskę inteligentną (59 zł).

 

Sieć Biedronka

( 3.69 )
liczba ocen:3520

Sklepy sieci Biedronka w pobliżu


Przeglądaj podobne gazetki