Biedronka swoją najnowszą akcję tematyczną poświęciła wnętrzom naszych domostw. „Pomysł na wnętrze” to hasło przewodzące całej ofercie. Od 11 do 17 stycznia będziemy mieli okazję skorzystać z wielu atrakcyjnych rabatów. Co warto kupić? Czym się zainspirować? Wszystko znajdziemy jak zwykle w gazetce promocyjnej.

Już sama okładka zachęca do zmian w umeblowaniu naszych pokoi. Mała zmiana, jaką jest wymienienie koca, czy dodanie poduszek na kanapę, może odmienić wystrój. Mięciutki koc futrzany w najmodniejszym obecnie kolorze – szarości (49,99 zł), poduszka dekoracyjna w najrozmaitsze wzory (19,99 zł), to must have tej kolekcji.

Wielu ludzi cierpi na bezsenność lub budzi się rano z bólami kręgosłupa, czy karku. W głównej mierze jest to wina źle dopasowanej poduszki. W Biedronce znajdziesz poduszkę profilowaną (39,99 zł), która dzięki kształtowi gwarantuje poprawną pozycję podczas snu. Jeżeli mimo wszystko wolisz tradycyjne poduchy, idealnym rozwiązaniem jest poduszka antybakteryjna, która sprowadza do minimum rozwój bakterii (34,99 zł). Do kompletu warto zaopatrzyć się w kołdrę antybakteryjną (59,99 zł), pościel flanelowa (64,99 zł) i prześcieradło frotte (19,99 zł).

Utrzymanie porządku w domu, zwłaszcza przy małym metrażu mieszkania, może być problemem, dlatego zaopatrz się w wieszak lub stojak na buty (39,99 zł), pokrowce na ubrania (5,99 zł), pudełka do przechowywania (15,99 zł), pomogą zorganizować i zaprowadzić ład w pomieszczeniach (garażach, garderobach, itp.).

Sieć Biedronka

( 3.69 )
liczba ocen:3522

Sklepy sieci Biedronka w pobliżu


Przeglądaj podobne gazetki