Akcja tematyczna Na dobry początek obejmuje akcesoria, które ułatwią obowiązki w Nowym Roku.

Biedronka proponuje nowoczesną szczoteczkę soniczną (17,99zł), która dzięki 20 000 ruchom na minutę dokładnie doczyści powierzchnie zębów. Ponadto, szczoteczka dostępna jest w kolorowym etui i w różnych wzorach. Trymer (9,99zł) poradzi sobie z regulacją brwi i usunie niechciane włoski na twarzy. W zestawie ładowarka, bateria, szczoteczka i końcówka z regulacją długości. Trymer do nosa i uszu (9,99zł) zadba o estetyczny wygląd wspomnianych partii ciała. Również w zestawie bateria i szczoteczka.

Urządzenie do przygotowywania popcornu (49,99zł), to świetne rozwiązanie przy przygotowaniu przyjęcia, lub seansu filmowego ze znajomymi. Dodatkowo, popcorn robiony jest bez dodatku oleju i tłuszczów.

Fontanna do czekolady (49,99zł), to również ciekawe urozmaicenie chłodnych wieczorów, spędzanych z przyjaciółmi. W fontannie można zanurzać słodycze i owoce.

Podczas trwającego karnawału, przydadzą się kolorowe akcesoria (2,99zł). Dostępne są także takie, które świecą w ciemności.

Dla zmotoryzowanych, oferta obejmuje gaśnice samochodowe (18,99zł), matę grzewczą na siedzenie samochodu (29,99zł), pokrowiec na kierownicę (24,99zł) czy matę do bagażnika (24,99zł).

Warto zwrócić uwagę na ofertę książkową. Ciekawe tytuły, również dla dzieci, dostępne są za 14,99zł.

Te i inne produkty znajdziemy w marketach Biedronka. Warto zapoznać się z ofertami promocyjnymi w Nowym Roku.

 

Sieć Biedronka

( 3.69 )
liczba ocen:3514

Sklepy sieci Biedronka w pobliżu


Przeglądaj podobne gazetki