Gazetki Avans

( 3.67 )
liczba ocen: 533

Brak aktualnych gazetek Avans.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV / AGD,Komputery

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Avans - Wyprzedaż - ważna do 10-09-2014
Gazetka Avans - WyprzedażGazetka wygasła 10-09-2014
Gazetka promocyjna Avans - Wyprzedaż - ważna do 31-08-2014
Gazetka Avans - WyprzedażGazetka wygasła 31-08-2014
Gazetka promocyjna Avans - Mistrzowskie Okazje - ważna do 10-07-2014
Gazetka Avans - Mistrzowskie OkazjeGazetka wygasła 10-07-2014
Gazetka promocyjna Avans - Ale okazje! - ważna do 16-06-2014
Gazetka Avans - Ale okazje!Gazetka wygasła 16-06-2014
Gazetka promocyjna Avans - Ale ceny! - ważna do 02-06-2014
Gazetka Avans - Ale ceny!Gazetka wygasła 02-06-2014
Gazetka promocyjna Avans - Okazje! - ważna do 12-05-2014
Gazetka Avans - Okazje!Gazetka wygasła 12-05-2014

Więcej o Avans

Avans - bezpieczne i szybkie zakupy

Sieć Avans jeszcze do niedawno realizowała sprzedaż wykorzystując dwa kanały dystrybucji produktów, handel detaliczny w sklepach stacjonarnych oraz poprzez sklep internetowy. Od niedawna, sieć skupiła swoje działania tylko na sprzedaży internetowej. Dzięki takiej formie sprzedaży oferowany asortyment jest w najniższych cenach powodując pełne zadowolenie klientów bez wychodzenia z domu. Dokonując zakupów w internetowym sklepie Avans nie ma problemu związanego z transportem rzeczy wielkogabarytowych, gdyż dowozi je firma kurierska, niezależnie od ilości i wielkości zamówienia.

Sieć ta znajduję się na rynku od ponad piętnastu lat oferując szeroką gamę produktów RTV i AGD oraz wszelki sprzęt multimedialny.  Coś co wyróżnia markę to przede wszystkim bezpieczeństwo zakupów. Sieć Avans gwarantuje wysyłkę produktów z Polski, daje gwarancję producenta oraz zapewnia najlepszą firmę kurierską, która zadba o produkt podczas dostawy. Firma dokłada wszelkich starań aby klienci byli zadowoleni, oferując im możliwość konsultacji z profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo sklep zapewnia szybką i łatwą dostawę zamówionych produktów.

Internetowy sklep Avans z racji na dużą liczbę oferowanych artykułów posiada znaczną kategoryzację produktową, która umożliwia łatwe i szybkie poruszanie się po stronie pozwalając oszczędzić czas. Można znaleźć tam kategorie takie jak telewizory, AGD, komputery i tablety ale konsole, gry i aparaty fotograficzne. Ciekawe jest również rozwinięcie asortymentu o kategorie takie jak sport i rekreacja, w której znaleźć można elektronikę (np. pulsometry) lub akcesoria sportowe i wyposażenie turystyczne. Dodatkowo, w ofercie pojawia się wiele artykułów ogrodowych, zabawek i akcesoriów dla dzieci. Dzięki tak dużej różnorodności asortymentowej klienci mogą zrealizować w sklepie zakupy z różnych dziedzin zamawiając jedną przesyłkę.

Asortyment sklepu został tak zaplanowany, by zadowolić każdego klienta, niezależnie od jego wieku czy też preferencji. Choć sklep kojarzy się głównie z bogatą ofertą elektroniki, można w nim znaleźć szereg innych, równie przydatnych produktów. Oferta sklepu została skierowana także w stronę najmłodszych użytkowników. Propozycja sklepu obejmuje klocki, zabawki, akcesoria do pokoju dziecięcego, foteliki samochodowe czy też przedmioty, jakie będzie potrzebował mały uczeń. W sklepie Avans wyposażymy ogród i uczynimy go jeszcze bardziej komfortowym.

Gazetki promocyjne sieci Avans zbliżają do ciekawych promocji

Sklepy Avans wyróżniają się najniższymi cenami produktów na rynku, jednak mimo wszystko często organizowane się promocje, które reklamowane są za pomocą gazetek reklamowych. Gazetki podzielone są kategoriami, które ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu. Dodatkowo na stronie internetowej istnieje zakładka z aktualnymi gazetkami i promocjami, które pomogą wskazać najkorzystniejszy produkt. Dzięki takim możliwościom łatwo można porównać wybrane produkty, natomiast w razie wątpliwości dostępna jest infolinia obsługiwana przez wykwalifikowaną kadrę, która odpowie i rozwiąże każdy problem.