Gazetki Answear.com

( 4.72 )
liczba ocen: 18

Brak aktualnych gazetek Answear.com.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Odzież, Obuwie i Dodatki,Zakupy w Internecie

Gazetki archiwalne


Więcej o Answear.com

ANSWEAR.com - ubrania dla każdego

Polski multibrandowy sklep internetowy ANSWEAR oferujący obuwie, odzież i dodatki powstał w grudniu 2010 roku, jednak oficjalny start sklepu miał miejsce w lutym 2011 roku. Obecnie operuje na terenie sześciu krajów - Polski, Ukrainy, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Węgier. Poza sklepem internetowym funkcjonuje również stacjonarny sklep w galerii Echo w Kielcach.

W roku 2012 sklep ANSWEAR wprowadził dla swoich klientów program lojalnościowy ANSWEAR CLUB umożliwiający członkom dokonywanie zakupów z 50% obniżką cen. W kolejnym roku w spółkę Wearco sp. z. o.o., czyli właściciela sklepu ANSWEAR, zainwestował fundusz MCI.TechVentures umożliwiając dynamiczny rozwój firmy. Zaowocowało to między innymi udostępnieniem mobilnej wersji strony dostosowanej do używania na smartfonach i tabletach. W 2014 roku strona ta została przebudowana z zastosowaniem technologii responsive web design w celu jeszcze lepszego dostosowania do różnych typów urządzeń. Kolejne lata to przede wszystkim poszerzenie działalności sklepu o rynki zagraniczne. W 2014 roku ANSWEAR wszedł na rynek czeski, a następnie słowacki. Rok później otwarto internetowe sklepy na Ukrainie i w Rumunii.

Sklep regularnie współpracuje z celebrytami rynku modowego, między innymi z Mają Sablewską w roli doradcy modowego, Patricią Kazadi, która stworzyła pierwszą kolekcję własną marki ANSWEAR, czy Kamilem Pawelskim znanym internautom jako Ekskluzywny Menel. Sklep organizuje również konkursy: Bitwę Stylistów i Projekt Packshot polegające na rywalizacji modowych entuzjastów o liczne nagrody i publikacje w prestiżowych magazynach modowych, jak Elle i Viva! Moda.

Marka ANSWEAR ma również związek z powstaniem dwóch książek o modzie: “Rzeczowo o modzie męskiej” napisanej przez Michała Kędziorę i “Radzka radzi. Tobie dobrze w tym” autorstwa Magdaleny Kanoniak. Na potrzeby tych publikacji firma użyczyła swoich produktów do stylizacji oraz była odpowiedzialna za wykonanie zdjęć.

W ofercie sklepu znajdują się ubrania, obuwie oraz dodatki produkowane przez ponad 200 najbardziej prestiżowych światowych marek. Dostępne są zarówno popularne i znane marki, jak Vero Moda i Mango, marki sportowe - Adidas, Nike, New Balace, kultowe marki dżinsowe - Levis, Lee, czy Wrangler, a także prestiżowe marki z wyższej półki, np. Diesel, Tommy Hilfiger i Guess Jeans.

Szeroki asortyment sklepu ANSWEAR pozwala na zrobienie zakupów dla całej rodziny, oferując kolekcje damskie, męskie i dziecięce.

Na stronie znaleźć można nie tylko tysiące dokładnie opisanych i sfotografowanych produktów, ale również praktyczne porady modowe i przegląd najnowszych trendów. Regularna współpraca z trendsetterami, ekspertami modowymi i blogerami pozwala dostarczyć klientom ciekawych inspiracji i zachęca do własnych poszukiwań i eksperymentów z modą.

 

Wyjątkowe okazje dostępne w gazetce promocyjnej

Sklep organizuje liczne promocje i przeceny na wybrane produkty. Aby każdy klient mógł być z nimi na bieżąco cyklicznie publikowana jest specjalna gazetka promocyjna ANSWEAR. Dowiesz się z niej o nowych kolekcjach wprowadzonych do oferty oraz o specjalnych okazjach cenowych.

Komentarze


comments powered byDisqus