Gazetki Alma Delikatesy

( 4.39 )
liczba ocen: 106

Brak aktualnych gazetek Alma Delikatesy.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Supermarkety

Gazetki archiwalne


Sklepy Alma Delikatesy w różnych miastach

Wszystkie Sklepy Alma Delikatesy w różnych miastach

Zobacz Sklepy Alma Delikatesy w całej Polsce »

Więcej o Alma Delikatesy

Alma - polskie delikatesy z historią

Alma to znana w całej Polsce sieć delikatesów, która powstała w 1991 roku. Sam założyciel twierdził, że jego sieć powstała po to, aby nauczyć Polaków konsumpcji dóbr luksusowych, również w kwestii artykułów spożywczych. Dlatego produkty oferowane w sieci delikatesów Alma to produkty wysokiej jakości, od najlepszych producentów w danej branży. Ceny na poszczególne produkty są adekwatne do ich jakości, co sprawia, że Alma cieszy się gronem lojalnych klientów.

Sieć delikatesów Alma początkowo rozwijała się bardzo powoli. W 2006 roku po 15 latach od założenia sieci, Alma miała zaledwie 6 sklepów, które zlokalizowane były w południowej części Polski. W 2006 roku postanowiono zmienić politykę i zainwestować w rozwój sieci. W latach 2006-2009 powstały aż 23 nowe sklepy Alma. Dzięki podjęciu inwestycji oraz nastawieniu na rozwój całej sieci oraz powstawaniu nowych sklepów na terenie całego kraju, sieć Alma szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w kraju. W 2016 roku w Polsce prosperowało aż 49 sklepów pod szyldem Alma. To ponad 8 razy więcej niż dziesięć lat wcześniej.

Obecnie Alma to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci delikatesów w Polsce. Mimo rozrostu sieci oraz szerszej dostępności sklepów tej marki, produkty znajdujące się w ich ofercie nadal są bardzo wysokiej jakości. Na półkach sklepowych można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju produktów spożywczych. Od wędlin i mięs, po produkty mleczne, przetwory i konserwy, napoje i soki, a także zawsze świeże warzywa i owoce.

 

Alma posiada również swój sklep internetowy, Alma24.pl oraz dwie marki własne produktów: Food&Joy oraz Krakowski Kredens. Pierwsza marka to produkty takie jak kawy i herbaty, przyprawy, wędliny i ryby oraz słodycze i dania gotowe. Krakowski Kredens to marka premium, oferująca tradycyjne produkty, które powstają zgodnie ze starymi, polskimi recepturami. W ich ofercie znajdują się między innymi kiełbasy i wędliny oraz inne przetwory mięsne, słodycze, wina, kawy i herbaty oraz nabiał.

Alma - promocyjne ceny w specjalnych gazetkach dla stałych klientów

Produkty wysokiej jakości sprzedawane w sklepach sieci Alma często można nabyć w promocyjnych cenach. Aby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi promocjami warto przy każdej wizycie w sklepie stacjonarnym Alma zabrać ze sobą gazetkę promocyjną, w której znajdują się wszystkie aktualne obniżki cen produktów.

Gazetki promocyjne sieci Alma dostępne są zarówno w formie papierowej, jak i w formie elektronicznej, z którą można zapoznać się na stronie internetowej marki. Wśród przecenionych produktów w gazetkach znaleźć można zarówno mięsa, wędliny i sery, jak i produkty suche, mleczne i słodycze. Oferta promocyjna zmienia się co tydzień. Pojawia się wtedy zawsze nowa gazetka promocyjna, w której znajduje się nowa spersonalizowana oferta, przygotowana specjalnie dla stałych klientów delikatesów Alma.

Poza ofertami promocyjnymi zawartymi w gazetkach Alma dla swoich klientów przygotowała również specjalny program lojalnościowy, o nazwie Klub Konesera. Umożliwia on zbieranie punktów za zrobione zakupy. Punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Komentarze


comments powered byDisqus