Powrót do serwisu

Gazetki Agito.pl

( 3.64 )
liczba ocen: 167

Brak aktualnych gazetek Agito.pl.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Zakupy w Internecie,Zdrowie i Uroda,Odzież, Obuwie i Dodatki

Gazetki archiwalne


Więcej o Agito.pl

Udane zakupy w AGITO

Agito jest internetowym sklepem wielobranżowym działającym na rynku od 2002 roku, należącym do Komitetu Założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej. Dynamicznie rozwijająca się firma jest liderem wśród platform internetowych specjalizujących się w sprzedaży elektroniki użytkowej. Agito może pochwalić się dużym asortymentem i wysoką jakością, przy zachowaniu niskich cen. Na asortyment sklepu składa się szeroka gama produktów, od drobnych sprzętów RTV i AGD po wyposażenie domu i ogrodu, perfumy, kosmetyki, ubrania, dodatki czy książki. Bezpośrednia współpraca Agito z producentami i dystrybutorami sprzętu pozwala oferować produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Agito dba nie tylko o bogaty asortyment, ale również o najwyższą jakość usług. Aby to zagwarantować, sklep zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, którzy służą radą przy wyborze sprzętu dopasowanego do potrzeb klienta. O zaufaniu i zadowoleniu klientów Agito świadczą liczne nagrody, w tym Laur Konsumenta przyznany w 2013 roku i Jakość Roku 2014.

 

Podstawę oferty sklepu Agito stanowią komputery i akcesoria do nich. Bardzo szeroki asortyment laptopów, telefonów i tabletów z każdej półki cenowej pozwala na dobranie sprzętu najbardziej odpowiadającego potrzebom klientów. Zarówno klienci biznesowi, jak i codzienni użytkownicy, czy fani gier komputerowych znajdą tutaj coś dla siebie. Agito to jednak nie tylko komputery, to również różnego rodzaju duże i małe urządzenia AGD. Pralki, lodówki czy zmywarki od takich producentów jak Samsung, Amica czy Bosch dostępne są w korzystnych cenach.

 

Na tym nie koniec asortymentu sklepu Agito. Znajdziemy tu szeroki wybór sprzętu RTV, sprzętu domowego, czy ogrodowego. Jest także coś dla zmotoryzowanych, którzy mogą się tutaj zaopatrzyć w opony, narzędzia i elektronikę samochodową w korzystnych cenach.

 

Agito w trosce o klienta zapewnia szereg praktycznych usług w zakresie dostarczania zamówień. Przede wszystkim jest to dostawa z wniesieniem sprzętu. Dostarczone zamówienie zostanie wniesione do domu, rozpakowane, a niepotrzebne elementy opakowania będą zabrane przez dostawcę. Usługa ta jest dostępna niezależnie od piętra na które ma zostać dostarczone zamówienie. Przy zakupie nowego urządzenia możliwy jest także odbiór starego sprzętu, który zostanie zutylizowany zgodnie z zasadami recyklingu elektrośmieci.

 

Kolejnym ułatwieniem i ukłonem w stronę klienta jest opcja dostawy “kiedy chcesz”. Polega ona na tym, że klient określa przedział czasowy, w którym jest w stanie odebrać dostarczone zamówienie. Kurier pojawi się wtedy w wyznaczonym przedziale czasowym. Możliwa jest także błyskawiczna dostawa, tego samego dnia, kiedy dokonano zamówienia.

 

Gazetka Agito okazją do tanich zakupów

 

Odpowiadając na potrzeby klientów, sklep ciągle organizuje nowe, atrakcyjne promocje na swoje towary. Regularnie publikowana przez Agito gazetka promocyjna umożliwia zapoznanie się z tymi okazjami. Gazetka Agito dostępna jest zarówno w postaci papierowej w sklepach, jak i w formie elektronicznej.